Gaming Mouse m100 mat HP | Best & Cheap

1,714L

In stock

Kategoria:

GAMING MOUSE m100 HP

Gaming Mouse m100 mat HP | Best & Lightest | Cheap Mouse ne Dyqan Taxi

Me ose pa nje jastek te mouse-t, ai leviz lehtesisht ne cdo siperfaqe. Per gjurmimin e sakte optik perdorni rroten levizese per ndjekje te shpejte dhe te sakte te cdo pamjeje ne ekranin tuaj. Lundroni shpejte ne punen tuaj dhe pa mundime. Thjeshte lidhni kordonin ne porten USB te kompjuterit tuaj dhe jeni gati te punoni me te. Sensori me definicion te larte jep kontroll te qete, te pergjegjshem te krusorit. Keshtu qe ju mund te punoni me perpikmeri dhe besim ne nje larmi te gjere siperfaqesh fale precizitetit te tij.

Best Gaming Mouse m100 hp cheap lightest
Kontrolloni lojen tuaj dhe mos gaboni kurre.

Per shenjestrim me te sakte me Best Mat Gaming Mouse, per rritje te manovrimit ose shpejtesise maksimale. Performance optimale dhe gjithcka qe ju duhet. Motori optik i nivelit te larte shton shenjestrimin e sakte, dhe pergjigjen e vazhdueshme te arsenalit tuaj te lojerave. Ndertuar per te zgjatur ne kohe. Butonat e lojerave vleresuan deri ne 5 milion klikime.
Ne kete pajisje sigurohen standartet dhe udhezimet e rrepta te markes nderkombetare HP. 

Lightest Gaming Mouse 

gaming mouse m100 hp best cheap lightest

Specifikat

Connection Type: USB weird
Tracking Method: Infrered optical
DPI(Min/Max): 1000-1600
Sensor: Sunplus 168A
Number of Buttons: 4
Button press distance: 0.7mm
Button press force: 70g+/-10g
Button press life: Up to 5 million cycles
Voltage: DC 5V
Supported Operating Systems: Windows 7 / 8.1 & 10 and Mac OS: 10.3 or later
Cheap Gaming Mouse Cable Length: 1.5m


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Gaming Mouse m100 mat HP | Best & Cheap