Karikues Magnetik Apple Watch | Magnetic Charging Dock

4,014L

In stock

Kategoria:

KARIKUES PER APPLE WATCH | MAGNETIC CHARGING DOCK

Karikues Magnetik Apple Watch | Charger |  Magnetic Charging Dock | Watch series | Dyqan Taxi

Karikues Magnetik per Apple Watch , karikoni oren ne pozicion te sheshte me brezin hapur ose ne ane te saj me brezin mbyllur .

Karikues magnetik apple per apple watch magnetic dock charger bli online porosit dyqan taxi

Kur vendoset ne anen e saj , ora juaj automatikisht kalon ne modalitetin Nightstand. Ju gjithashtu mund ta perdorni ate si oren tuaj te alarmit .
Karikues Apple Watch series perdor te njejtin lidhes karikimi induktiv qe vjen me Apple Watch . Karikon te gjitha modelet dhe serite e Apple Watch . Lidhet permes fishe-s usb dhe adapterit elektrik usb 5W te Apple Watch .

Apple Watch Magnetic Charging Dock

Lightning to Usb Cable
Diameter : 4.1 inch
Height: 0.5 

 

Main Menu

Karikues Magnetik Apple Watch | Magnetic Charging Dock