Peshore Ne Shitje | Peshore Personale First Austria

1,610L

In stock

Kategoria:

PESHORE FIRST AUSTRIA 8020

Peshore Personale First Austria | Peshore Analitike ne Shitje | Tirane

Ndjesia e fryrjes nuk eshte i vetmi problem i sezonit pas pushimeve. Eshte gjithashtu dhe lodhja derrmuese, dhimbja e stomakut dhe e kokes. Depresioni dhe gjera te tjera te pakendeshme qe do t’ju bejne te doni te rrini ne shtrat gjate gjithe dites. Por nuk eshte kjo me e mira qe ju mund te beni per veten tuaj.

PESHORE FIRST AUSTRIA NE SHITJE PER REZULTATE TE SAKTA 

Cdo fillim i ri eshte i veshtire dhe fillimi i nje jete te shendeteshme pas sezonit te pushimeve verore apo krishtlindjeve nuk ben ndonje ndryshim.

Si fillim, programoni ne axhenden tuaj nje ecje te gjate prej 60-90 minutash gjate mbremjes, do ta mbushe trupin tuaj me oksigjen  dhe do te rigjeneroje muskujt e lodhur. Te gjitha ushqimet e pashendeteshme qe keni ngrene gjate pushimeve mund te jene tretur kohe me pare por pasojat jane ende te dukshme ne trupin tuaj: lodhje e perhershme, shtim i tepert ne peshe dhe te perziera. Me ushtrime intesive, me kujdes te madh ndaj produkteve qe do te konsumoni. Dhe duke punuar me oraret e ushqimeve qe konsumoni do te afroheni cdo dite me prane qellimit tuaj. Me kalimin e diteve do te ndiheni me mire dhe si prove per te shijuar kete fitore gjithcka qe ju duhet eshte…

Peshore Personale F.Austria 8020 ajo qe do t’ju dhuroj shijen e vertete te triumfit tuaj.

PESHORE FIRST AUSTRIA NE SHITJE

Ekran i Lexueshem

Peshore me ekran analog me numra lehtesisht te lexueshem dhe rezultate te sakta
Do te jete ne gjendje ti rezistoje te gjitha llojeve te peshes trupore deri ne nje kapacitet maksimal 130 Kg. Sensor mates me precizion te larte qe do t’ju sigurojne te merrni peshen tuaj aktuale te trupit.

Dizajn i pershtatshem, duke u kujdesur deri ne detajet me te vogla. Peshore First Austria ka nje trup te forte metalik qe nuk rreshket dhe pershtatet perfekte me mobilimin klasik dhe modern te ambjentit tuaj. Mund ta vendosni shume mire dhe ne tualetin tuaj apo dhomen tuaj te gjumit.

Peshore personale ne shitje , ju ofron ndihme te dobishme ne analizimin e vlerave te trupit tuaj. Qendroni te informuar per parametrat e trupit tuaj. Sidomos kur qellimi qe i keni vendos vetes eshte te shtoni ose humbisni disa kg.

Eshte peshore mjaft komode ne perdorim . Peshorja eshte e qendrueshme fale kembezave prej gome ne pjesen e poshtme.

Shiko Rezultate te sakta ne peshimin tuaj | Peshore Analitike First Austria ne shitje Tirane 

peshore personale elektronike first austria ne shitje tirane


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Qendren me te Madhe Tregtare Online | Dyqan Taxi! 

Main Menu

Peshore Ne Shitje | Peshore Personale First Austria