Power Bank ZMi | Fast Charging | Best Power Bank

3,220L

In stock

Kategoria:

POWER BANK ZMI XIAOMI 10000 mAh

Power Bank | Cable | Fast Charging 10000 mah | Best PowerBank | Dyqan Taxi

Karikues i nje kualiteti te larte | Li-ion Power Bank |

Karikoni pajisjet tuaja kudo qe te jeni.
Me porte Type C dhe | Micro USB
Me kapacitet Power Bank 10000 mAh | i mrekullueshem per udhetime | kampe etj .

Power Bank | Fast Charging | Karikon nje numer te pakufizuar te pajisjeve celulare sic jane tabletet | smartphone inteligjente | kufje me Bluetooth etj.
Duke ofruar tre menyra te karikimit | shpejtesi e larte | rryme normale | rryme e vogel |
Per te kontrolluar menyrat klikoni nje here ose dy here butonin e kontrollit | SOCK | ne perputhje me manualin e perdoruesit.
Kur treguesi i karikimit me shpejtesi te larte LED mbetet blu i forte, pajisja po ngarkohet ne nje menyre qe optimizon shpejtesine e pajisjes suaj.
Kur eshte ne ngjyre blu pajisja juaj po ngarkohet ne rrymen e vogel.

Lehtesisht i kontrollueshem | Power Bank | Fast Charging

Lehtesisht i kontrollueshem | Shtypni butonin e energjise ne ane per ta aktivizuar dhe fikur.
Mund te perdoret si karikues iPhone Samsung Xiaomi, LG etj.
Karikon shpejte dhe siguron pajisjet tuaja .
Best Power Bank i cili ka nje madhesi te vogel dhe praktike qe ju lejon ta mbani lehte me vete.
Materiali i tij nuk eshte i rreshqitshem.
Powerbank Dizajnuar per nje performance te kualitetit te larte | Premium. |
Mbrojtje nga mbinxehja | qarku i shkurter | mbi tensioni | 

POWER BANK ZMI XIAOMI 10000 mAh

ZMI Powerbank 10000mah Xiaomi

Best PowerBank | Fast Charging Cable
Nje karikues portable qe suporton te gjitha modelet smartphone me karikim te shpejte.

Specifikat :

Model | QB810
Permasat | 127*69*12.7mm
Pesha | 177g
Karikues me Micro USB/Type C
Input: 5.1V-2.4A
Output | 5V-2A
Kapaciteti | 10000mAh
Cable PowerBank me Temperature operimi | 32-113 grade

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Marka ZMI eshte nje nga markat me cilesore , Pjese e XIAOMI

Tek ne do te gjeni gjithe produktet e fundit te teknlogjise te lancuar nga markat me te njohura.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer | 0682141111


Porosit Online dhe Paguaj ne dorezim pa Karte Krediti

Main Menu

Power Bank ZMi | Fast Charging | Best Power Bank