Stativ Kamera for Phone | Tripod Portative Stand

909L

In stock

Kategoria:

STATIV KAMERA

Stativ Kamera for Phone | Tripod Stand Camera

Nuk ka nevoje te kerkoni ndihme nga kalimtaret, apo ndonje pjestar  i grupit duhej te zhdukej per te bere fotografi. Tani jo me, fale Tripod Stativ Camera ju mund te ben fotografi e gjithe familja, i gjithe grupi i diplomimit, udhetimit etj. Suporton iPhone, Samsung, Galaxy, Huawei, HTC, LG dhe smartphone te tjere.

tripod stand camera stativ kamera Kembet fleksibile qe jane pjese e ketij tripodi ju lejojn t vendosni pajisjen tuaj ne menyre qe ajo te qendroje ne menyre te vendosur ne shume siperfaqe dhe te mbaje fort per performance te qete te videos. Kembet jane mbuluar rreth e rrotull me mberthime gome per kapje me te mire. Pjeset e poshtme te tre kembeve elastike jane gome. Kjo do t’ju jape nje baze te qendrueshme ne çdo siperfaqe, duke zvogeluar rrezikun e fikjes se trefishte.

Tripod Stand Camera | Stativ Kamera

Perfitimet kryesore Phone Tripod stand

– Kembet fleksibile, te mbeshtjellura
– E bere nga material cilesore
– Ngarkesa maksimale: 3 KG

Shkrepni fotot tuaja nga cdo siperfaqe, fale modelimit te trekembeshit fleksibel. Tripod Portativ me kembe oktapodi te perkulshme  eshte bere nga lidhes metalik i forte dhe shkume me densitet te larte. Kjo e lejon ate te vendoset kudo qe ju shkon ne mend te kapni foto me pamje te bukur dhe kendin e duhur.

Eshte e pajtueshme me shumicen e telefonave dhe kamerave. Kapsja e saj mund te rregullohet per cfaredo madhesie telefoni ( nga madhesia 3.5-6inch).


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Stativ Kamera for Phone | Tripod Portative Stand