Barcode Scanner Reader me Bluetooth

8,625L

In stock

Compare

BARCODE READER SCANNER WIRELESS

Barcode Scanner Reader Wireless | Dyqan Taxi | Online Shop

Skaner me Barcode eshte dizajnuar qe tíu ndihmoj te skanoni kodet e shkruara ne leter, ekran te celulareve, monitor te kompjutereve, laptop, tablete dhe siperfaqe te tjera . Aksesori mund te perdoret lehtesisht  me karikuesin ne forme te mbajteses me kabllon USB.

BARCODE LEXUS SKANER WIRELESS

Skaner per barkod lehtesisht i perdorshem me USB + Bluetooth wireless
Memorie e sigurte dhe e besueshme
I shpejte ne leximin e kodeve
Mund te regjistroj deri ne 2600 barcode
Pajisja me Barcode suporton Windows XP/7/8/10 and Android,IOS.

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Be the first to review “Barcode Scanner Reader me Bluetooth”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Barcode Scanner Reader me Bluetooth