Best Wireless Headphones | Kufje me WiFi

1,955L2,185L (-22%)

In stock

Kategoria:

BEST WIRELESS HEADPHONES B-05

Best Wireless Headphones | Kufje me Wifi

Kufje nepermjet te cilave mund te shijoni me shume beat dhe bass-in!
Muzika e larte ne shtepi i shqeteson prinderit tuaj tuaj dhe ju merziteni sepse nuk mund ta shijoni ate.  Gjithcka e ka nje zgjidhje. Kufje me Wireless B-05 ju mundesojne te degjoni muzike me nje audio te paster dhe pa i shqetesuar te tjeret. Muzika vjen direkt per ju ne veshin tuaj pa e demtuar ate.

Shijoni vrapin tuaj apo aktivitetet e ndryshme ne natyre duke shijuar tingujt muzikor pa pasur pengesa nga prania e kabllove te ngaterrueshem.

Ju mund te shijoni muziken dhe makine mjafton ta lidhni me telefonin tuaj dhe udhetimet tuaja marrin tjeter pamje. Nuk keni pse e mbani telefonin ne dore per te ndryshuar muziken apo rregulluar volumin. Ne kufje ju do te gjeni butona per te ndaluar muziken, tastet e majta dhe te djathta per te nderruar kenget. Per volumin e muzikes shtypni V dhe me pas plus per te rritur volumin dhe minus per te ulur volumin.

Best Wireless Headphones | Kufje me Wifi

kufje me wireless headphones

Karakteristika Teknike

Modeli: B-05
Lidhja: Wireless
Suporton te gjitha pajisjet inteligjente.
Mikrofon: Jo

 

Main Menu

Best Wireless Headphones | Kufje me WiFi

1,955L2,185L (-22%)

Shtoje në shportë