Car Mp3 Player per Makine | Baseus Bluetooth | Music

2,300L

In stock

Kategoria:

CAR MP3 PLAYER BASEUS

Bluetooth Car Mp3 Player per Makine – Baseus | Shkarko muzike mp3, Music | Song

Ju ofron nje eksperience te re gjate udhetimit | Baseus Mp3 Player

Perdoreni celularin ne largesi pa duar kur jeni udhetuar duke ofruar nje eksperience te lehte. Gjithashtu qendroni dhe te sigurte gjate udhetimit me kete karikus per makine. Perqendrimi juaj eshte atje ku duhet.
Transmetues ne te cilin mikrofoni dhe Bluetooth i inkorporuar lejon thirrjet ne telefonin tuaj pa qene nevoja te perdorini duart.
Pas perfundimit te thirrjes automatikisht do te kthehet ne muziken ku ju e keni lene.
Bluetooth Mp3 Player me muziken qe ju preferoni eshte shoqeruesi ideal ne udhetimet tuaja me makine .

Me Chip Bluetooth ne versionin 4.2. Suporton iOS dhe pajisjet Android.
Projektuar per muzike me cilesore dhe eksperienca telefonike.
Mund te lidhet me pajisje te ndryshme muzikore. Lirisht vendosni muziken tuaj te preferuar.
Me butoni rrethor mund te rregulloni volumin e muzikes sipas preferencave tuaja.
Mund ti jepni Play dhe Pause lehtesisht muzikes pa pasur nevoje per te kerkuar telefonin tuaj.

Dizajnuar me mikrofon HD, MP3 Player  per biseda telefonike te pastra pa zhurma.
Mos perdorimi i duarve per mbajtjen e telefonit i ben udhetimet tuaja me te sigurta.

Mund te ngarkoni dy pajisje njekohesisht si MP3, WAV, FLAC, APE, WMA.
Karikimi i telefonit tuaj nuk do te jete me nje problem. Do keni perhere bateri ne telefonin tuaj per te kapur castet me te bukura jo vetem ne memorjen tuaj, por dhe ne memorjen e telefonit

Bluetooth Mp3 Player Car charger | Baseus

Car Mp3 Player Baseus Car Charger Dyqan Taxi

Music Song Player

Specifikat

Porta Karikimi: 2 USB Port
Input: DC12V-24V
Output: Dual USB | 3.4A Max
Mbrojtja: Mbi nxehja, Mbi tensioni Qarku i shkurter.
Bluetooth: 4.2V
Ngjyra: E Zeze
Pesha: 0.2KG
Distanca e operimit deri ne 10m (Max)
Audio Format | Song MP3 / WAV / FLAC / APE / WMA /

| MP3 Music Player Per Makine | Shkarko Muzike | Lidhet pothuajse me te gjitha modelet e makinave pa asnje problem.

Dyqan Taxi tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore.
Tek ne do te gjeni gjithe produktet e fundit te teknlogjise te lancuar nga markat me te njohura.
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me cmimet me konkuruese ne treg.


Blerje online ne menyre te sigurte  Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer  0682141111 .

Main Menu

Car Mp3 Player per Makine | Baseus Bluetooth | Music