Kufje Stereo Wireless Bluetooth 4.1 – High Quality

3,795L

In stock

Kategoria:

KUFJE WIRELESS

Kufje Stereo Wireless Bluetooth , mund ti porosisni online ne Dyqan Taxi .

Stereo Wireless Earphone per Android dhe Apple

-Funksion Stereo Bass per efekt te mire te muzikes
-Reduktim i zerit te jashtem ju mundeson te perjetoni muzike te paster edhe pse ndodheni ne ambient te zhurmeshem
-Mikrofon i integruar, beni dhe merrni thirrje pa perdorur telefonin ose gjate levizjes me makine
-Mund te perdorni keto kufje edhe gjate stervitjes

Kufje Stereo Wireless | Earphone

Specifikimet:

-Versioni Bluetooth: V4.1
-Madhesia e Speaker-it: 10mm
-Frekuenca: 20Hz-20000Hz
-Kufje me Kapacitet te baterise: 50mAh
-Koha gjate bisedes: 4-6 ore
-Koha gjate muzikes: 4 ore
-Koha gjate pritjes: 100 ore
-Kufje te pershtatshme me cdo telefon qe mundeson lidhje me Bluetooth v4.1


Kufje origjinale dhe super cilesore | Bli online ne Dyqan Taxi

Main Menu

Kufje Stereo Wireless Bluetooth 4.1 – High Quality