Pd Fast Car charger – Rock | Car Charger

3,439L

In stock

Kategoria:

KARIKUES FAST CHARGE PER MAKINE

Pd Fast Car charger – Rock | Car Charger | Karikues per makine fast | Porosi online ne Dyqan Taxi

Karikues i shpejte  i cili i perket nje teknologjie optimale te karikimit .

Karikues makine rock dual bli online porosit dyqan taxi

Me mbrojtje optimale kunder mbinxehjes, mbitensionit dhe mbirrymes . Ky karikues per makine punon me te gjitha pajisjet si iPhone , Android , LG etj . PD Fast Car charger shume praktik . Karikoni telefonin tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem. Me nje proces te optimizuar karikimi i cili nuk do ju lere asnjehere ne balte . Ky PD Fast Charger ju mundeson nje karikim ne kohe me te shkurter te telefonit tuaj.

Quick charger i cili karikon smartphone-in tuaj 75 % me shpejt se nje charger normal
Car Charger Rock – PD Car Charger

 

Main Menu

Pd Fast Car charger – Rock | Car Charger