Quick Charger AUKEY | Turbo Car Charger

4,025L

In stock

Compare
Category:

KARIKUES FAST CHARGER AUKEY

Quick Charger AUKEY  | Turbo Car Charger , karikues te cilin mund ta beni porosi online tashme ne Dyqan Taxi .

Karikus i cili i perket nje teknologjie optimale te karikimit . Me mbrojtje optimale kunder mbinxehjes, mbitensionit dhe mbirrymes.Ky karikus per makine punon me iPhone, Nokia, Samsung, LG, Blackberry dhe shume marka te tjera. Car charger shume praktik .Karikoni telefonin tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem. Me nje proces te optimizuar karikimi i cili nuk do ju lere asnjehere ne balte

KARIKUES PER MAKINE FAST CHARGER AUKEY

Karikues Makine Fast Charger Dyqan Taxi

Quick charger i cili karikon smartphone-in tuaj 75 % me shpejt se nje charger normal

Car Charger  Turbo Car charger


Porosit Online dhe Paguaj Ne Dorezim | Dyqan Taxi

Be the first to review “Quick Charger AUKEY | Turbo Car Charger”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Quick Charger AUKEY | Turbo Car Charger