Set Lentesh per Smartphone dhe tablet

1,139L

In stock

Kategoria:

LENTE PER SMARTPHONE / TABLET

Set Lentesh per Smartphone dhe tablet | Micro | Macro | Fish Eye Lens – Porosi online ne Dyqan.Taxi .

Lente per smartphone -in tuaj shnderrojne lehtesisht telefonin ne nje aparat fotografik me nje mori opsionesh fotografish .

Set Lente per smartphone dhe tablet porosit bli online dyqan taxi

LENTE SMARTPHONE

Koncept i shkelqyeshem , rezultate te befasuseshme jane ato cfare mund te ofrojne keto lente te vogla . Ju mund te clironi krijimtarine tuaj dhe te merrni rezultate te jashtezakonshme .
Set lentesh per smartphone per te apasionuarit pas fotografise . Pakoja permban tri lente qe jane te pershtatshme per kameren e telefonit ose tabletit tuaj . Fale 3 lenteve të ndryshme ju mund te kapni pamje te mrekullueshme ne 3 modele, fish-eye , kende te gjera dhe ”macro” fotografi. Po ashtu mund te kapni fotografi prej kendit 180° , ne menyren FishEye .
Lente per smartphone , Nje nder produktet me te rekomanduar !

Perdorimi :
1. Vendosni unazen magjike ne pjesen e pasme te telefonit tuaj rreth shikuesit te kameres tuaj . Unazat jane ngjitese nga njera ane , magnetike nga ana tjeter . 
2. Lidhni dhe vendosni nje lente ne unazen magjike
3. Beni fotografi te shkelqyera me kete set lentesh 

Main Menu

Set Lentesh per Smartphone dhe tablet