Wifi Repeater Extender 300mbps | Best Wireless Signal

2,289L

In stock

Kategoria:

WIFI REPEATER EXTENDER 300 MBPS

Wifi Repeater Extender 300mbps | Manual Reviews | Long Distance Signal | Albania

Ne pjese te ndryshme te baneses apo te punes nuk kap wireless, sinjal i dobet ?
Mos u shqetesoni, tani ka nje zgjidhje shume te thjeshte dhe gjithashtu ekonomike

Ju prezantojme me Wifi Repeater Extender e fuqishme deri ne 300mpbs .

Wifi Repeater per valet ne shtepi Perforcues Dyqan Taxi

Smartphone apo kompjuteri juaj nuk do te kete kurre probleme me internetin fale keti perforcues wifi

Eshte shume e thjeshte :
Vendoseni ne prize dhe do te keni Wifi Kudo ne shtepine tuaj.
Suporton prizat europiane dhe nuk ka nevoje per adaptor apo prize.

Ky Perforcues valesh eshte ne perputhje me standartin IEEEE

Wifi Repeater qe mbeshtet funksionin WPS | (lidhni ruterin tuaj duke shtypur vetem butonat e perseritesit dhe ruterit).
Zgjerim i mbulimit ne te gjitha rrjetet WLAN, Sigurimi i shkalles deri ne MAX 300MBPS.
Mund te funksionoje me ruter standart dhe frekuence wireless 2.4 GHz

Nese Routeri juaj ska WPS ska asnje problem , Mund te lidheni duke vendosur kodin e wireless-it.

Perseritesi i valeve | Wi-Fi Repeater | Access Point | 

Ky perforcues i intervalit te sinjalit mund te suportoje te gjitha pajisjet qe perdorin Wifi.
Shperndani Wifi kudo dhe perforcojeni ate pa pagese ekstra.

Wifi Wireless Repeater per sinjalin e internetit Dyqani taxi

WIFI | WIRELESS REPEATER

Perdorimi

Ndonjehere Ruteri jone nuk mbulon gjithe siperfaqen qe ne deshirojme me vale Wifi.
Zgjeroni siperfaqen e mbulimit tuaj me Vale Wireless dhe perforconi ate pa shkeputje.
Nuk duhet vendosur shume prane Routerit.
Nje distance 5-10 m eshte e mjaftueshme.

WIFI REPEATER EXTENDER

Wi-fi Repeater Extender 300mbps | Manual Reviews | Long Distance Signal

Si ta instaloj pajisjen me router-in tim?

wifi repeater perserites vales wireless dyqan taxi tirane shqiperi

 1. Zgjidhni vendin e pershtatshem dhe vendoseni ne prize ( Distance 5-10 m).
 2. Me pas thjeshte shtypni butonin WPS ne Repeater.
 3. Shtypni butonin WPS ne Router.
 4. Prisni 1-2 min
Mund ta lidhni Kete Perserites Wireless dhe nepermjet | Smartphone -it | tuaj | Wifi Network Password |

1. Hapni Telefonin tuaj dritaren Wifi Set Up.
2. Me pas lidheni telefonin tuaj me Wifi Repeater Extender
3. Hapni nje dritare te re ne Web dhe shkruani http:// 192.168.0.1.
4. Zgjidhni modalitetin si nje Repeater.
5. Zgjidhni SSID e wireless -it tuaj dhe wifi password ( e internetit qe do te perdorni )
Shtypni Apply dhe gjithcka perfundoi me sukses .

Mundeson lidhje me te gjitha prizat europiane

 • Mund ta perdorni ne shtepi.
 • Zyre.
 • Dhoma Hoteli.
 • Ne Coffe Shop, etj.

 Wifi Extender | Signal Repeater | BEST PERFORMANCE | ALBANIA

Home Network range Extender | Wifi repeater | Dyqan Taxi Albania | Best reviews
PERFORCUES SINJALI WIFI

Karakteristikat
 1. Pajisje mund te lidhet nepermjet Telefonit ose dhe pa Telefon.
 2. Konfigurim i thjeshte.
 3. Lidhje ne standartin wireless 802.11n me shpejtesi transmetimi  deri ne 300Mbps.
 4. Zgjeron lehtesisht rrjetin tuaj WiFi ne kendet e vdekura te shtepise.
 5. Funksionon mire me Produkte te tjera Wireless.
 6. Temperatura e Funksionimit 0°C-40°C.
 7. Siguri Maksimale.
 8. Boosted Signal

WIFI REPEATER EXTENDER 300MBPS | LONG DISTANCE WIFI REPEATER | BEST REVIEWS

Perdoreni ate per te zgjeruar gamen e rrjetit tuaj WiFi ne nje zone me te gjere sesa mbulimi juaj ekzistues
Eliminoni kendet te cilat kapin shume pak internet per shkak fuqise se ulet te sinjalit qe ka router-i juaj.
Ne ambjente te jashtme 300 m ndersa ne ambjente te brendshme 100m.
Distancat ndryshojne sipas mjedisit dhe ndertimit te nderteses

Wifi Signal Repeater per Internet ne cdo cep te shtepise | LONG RANGE WIRELESS SIGNAL EXTENDER

Nje nga pajisjet me te thjeshta per ta perdorur dhe konfiguruar me internetin.
Krijoni nje pike lidhje me internetin duke perdorur sinjalin tuaj apo te nje sinjali wifi qe vjen nga nje vend i afert me ambientin tuaj. Ju mund te perdorni wifi e nje komshiu apo te nje lokali qe ndodhet afer duke perdorur sinjalin wireless. Vendoseni pajisjen ne nje vend qe vjen sinjali dhe ritransmetoni sinjalin wireless ne te gjithe ambientin ku deshironi me kete perforcues wifi.

Nje pajisje shume e nevojshme ne te gjitha shtepite qe kane probleme me mbulimin e wireless

Tani humbja e sinjalit ne tualet apo ne dhome te gjumit nuk do te jete me problem

PERFORCUES WIFI PER SINJAL ME TE FORTE KUDO

Compatible with many wifi devices | Wireless Routers | Repeaters and Extenders | Wifi Extenders

Mos prit | Shtoje ne kosh ose Porosite Online ne Telefon 0682141111

Nje nga pajisjet me te preferuara nga te gjithe per forcimin e sinjalit wireless

Pajisja mund te perdoret edhe me fishe Lan pasi ka hyrje edhe per kete lloj fishe
Vendosni fishen e internetit dhe transmetoni Wireless edhe me kabell njesoj si nje router i zakonshem

Pajisje Universale per te transmetuar Internetin nje sinalin Wi-Fi 


LONG DISTANCE WIFI REPEATER


Wireless Router Extender Dyqan Taxi Albania Amazon

1. Ky WiFi Repeater eshte nje kombinim midis lidhjeve me kabell dhe atyre wireless.
2. Programi i fundit per lidhje te shpejte | Easy setup |

3. Lidhje ne Rrjetin Wireless 802.11n me shpejtesi transmetimi deri ne 300Mbps
4. E lehte per te zgjeruar shtrirjen e rrjetit tuaj Wifi pa u shqetesuar per pengesat
5. Punon gjithashtu shume mire me pajisje qe suportojne protokollin 11b/g dhe 11n
6. Permireson mbulimin me internet ne te gjitha rrjetet WLAN
7. Ofron deri ne 300Mbps Transmetim te shpejte pa kabell
8. Suporton edhe pajisje me te vjetra 802.11g (54Mbit/s) dhe 802.11b (11Mbit/s)
9. Temperatura e operimit  : 0ºC~40ºC 10.
10. Produkt i vleresuar nga te gjithe perdoruesit e internetit


WIFI SIGNAL REPEATER | BEST REVIEWS

Pershkrimi

Ky version i permiresuar i WPS Wireless-N Repeater perdoret gjeresisht per te patur Internet FALAS ne shtepi apo zyre duke shfrytezuar wireless qe gjenden afer baneses suaj. Deshironi te shihni filmat tuaj online por TV eshte nje nje zone ku sinjali wireless nuk harrin ? Shtepia juaj nuk ju lejon qe te kryeni thirrje video me miqte apo familjen tuaj ? Zilja e portes nuk funksionon sepse sinjali wireless nuk eshte i fuqishem sa te lidhet me sistemin ? Tani mund ti thoni Lamtumire Zonave te vdekura pa sinjal ne shtepi apo zyre . Boll me SKA WIFI !!

Perdorimi

Per te krijuar nje infrastukture Rrjeti pa kabell.
Per nje lidhje te thjeshte perseritje te sinjalit wifi veproni ne kete menyre :

Wireless Repeater Mode : Ju nevojitet akses  ne internetin e WiFi AP/Router . Vendosni pajisjen ne nje prize dhe zgjidhni konfigurimin per access point

Wireless ap Mode : Ju nevojitet te lidhni pajisjen me routerin nepermjet lidhjes me kabell RJ-45 Cable

Ndjeshmeria e Pajisjes:   300M : -68dBm@10% PER 11M : -85dBm@8% PER  150M : -68dBm@10% PER 6M : -88dBm@10% PER  108M : -68dBm@10% PER 1M : -90dBm@8% PER  54M : -68dBm@10% PER 


Brenda ne Kuti do te keni edhe Wifi Repeater Manual
Porosit Online ne Wifi Repeater ne Dyqan Taxi | Tirane | Albania
Qendra tregtare me e Madhe Online ne Shqiperi

Main Menu

Wifi Repeater Extender 300mbps | Best Wireless Signal