Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro | Perforcues Wireless

2,530L

In stock

Kategoria:

XIAOMI MI WIFI REPATER PRO

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro

Xiaomi Wifi Repater eshte krijuar per te zgjeruar mbulimin e hapesires tuaj me vale wifi dhe forcimin e sinjalit qe del nga routeri juaj. Me shpejtesi deri ne 300Mbs dhe antene te dyfishte te integruara, ajo eleminon zonat e vdekura ku me pare nuk kishte sinjal Wifi. Ju lejon te shikoni trasmetim te qete HD, lojra te ndryshme ne internet etj. Funksionon me cdo router standart WiFi.

Shijoni internet cilesore ne cdo cep te shtepise, lokalit, kopshtit tuaj.

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro

xiaomi mi wifi repater pro

Karakteristikat Kryesore

– 2 antena te jashtme te cilesise se larte me nivele transmetimi deri ne 300Mbs.
– Punon me shumicen e Routerave. Perforconi dhe perhapni Wifi-ne tuaj dhe siguroni mbulim te besueshem, te pajtueshem me shumicen e routerave standart ose portave portuale.
– Mi wifi Repeater me dizajn te montuar ne mur. I lehte per tu futur ne cdo prize per zgjerim Wifi.
– Upadte automatike pa ndonje  veprim te veshitre.
– Zgjeroni mbulimin me Wifi. Mi wifi repeater mbeshtet deri ne 64 pajisje te lidhura njekohesisht, duke qendruar i lidhur nga te gjitha qoshet.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Main Menu

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro | Perforcues Wireless