Wireless Adapter Alfa Next | Adaptor WiFi

2,289L

In stock

Compare
Category:

WIRELESS ADAPTER ALFA NEXT

Wireless N Adapter Alfa Next | Adaptor Wifi 

Wireless N Adapter Alfa Next

  • Teknologji pa kabllo 2.4GHz me shpejtesi deri ne 150MBps.
  • Suporton funksionin Soft AP.
  • WPA/WPA 2 siguron lidhje me te mira sigurie.
  • Pershtatet me Windows 10/8.1/8/7/XP, MAC OS 10.7/10.10 dhe Linux.

    Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Be the first to review “Wireless Adapter Alfa Next | Adaptor WiFi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Wireless Adapter Alfa Next | Adaptor WiFi