Zilan Kondicioner ZLN3000 | Ne shitje

7,464L

In stock

Kategoria:

ZILAN KONDICIONER ZLN3000

Kondicioner Ajri Zilan per Shitje Tirane

Keni ftohte, por eshte heret per te nisur ngrohjen e ambjentit tuaj?

Zilan Kondicioner Ajri per shitje ne Trirane

Nuk keni me nevoje per kondicioner apo ngrohes te tjere te medhenj per te ngrohur gjithe hapesiren e shtepise suaj. Jo vetem hapesire, por dhe shpenzim i tepert i energjise.
Kondicioner Zilan kompakt dhe nuk ze shume vend, i cili ngroh dhe ftoh ambjentin tuaj sipas stines ku gjendeni.

Tranformojeni Temperaturen e Ambjentit nga e ftohte ne te ngrohte dhe e kunderta, pa shpenzuar shuma te medha parash.

Zilan Kondicioner ajri per shitje ne tirane

Termostati i rregullueshëm  ju jep mundësi të zgjidhni temperaturën ekzakte që ju nevojitet  për t’a shnderruar në ambient të ngrohtë dhe të rehatshëm shtepine tuaj.
Do të ngrohë menjëherë ambjentin ku ju gjendeni. Ju do të ndjeheni mirë dhe ngrohtë dhe mbi të gjitha do të kurseni dhe para pasi nuk harxhon shumë energji.

I sigurt për përdorim dhe eficient në shpenzimin e energjisë elektrike! 

Ju mund ta vendosni ku deshironi ne kuzhine, sallon, dhome gjumi, dhomen e femijeve apo dhe ne zyren tuaj.

Zilan Kondicioner Ajri per Shitje Tirane

Zilan Kondicioner ajri per Shitje Tirane

Karakteristikat teknike:

Fuqi e rregullueshme (1000 W / 2000 W).
Cdo funksion është i kontrollueshëm nga distanca.
Funksionet: ajri i ftohtë, i ngrohte.
Jonizim i vazhdueshëm
Lëkundje e rregullueshme
Kohëmatësi: 8 orë
Termostat i integruar
Mbrojtje nga mbinxehja
Furnizimi me energji elektrike: 230 V ~ / 50 Hz
Dimensionet: 56 x 20 x 9 cm
Niveli i zhurmës: 60 dB (A)
Kondicioner Zilan me Kabell me Gjatesi: 1.2 m


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Main Menu

Zilan Kondicioner ZLN3000 | Ne shitje