Alcatel 1054D | Celulare | Black | Dual Sim

2,415L

In stock

Kategoria:

ALCATEL 1054D

Alcatel 1054D | Celulare ne shitje online ne Dyqan Taxi | Celular al

Nje nga telefonat me te lire klasike me butona. I pajisur me tastiere tradicionale e cila e ben perdorimin e tij me te thjeshte.
Ofron hapesire per dy karta. Ju mund te ruani kontaktet personale dhe ato te punes ne nje telefon.
Nuk eshte me e nevojshme te mbani 2 telefona dhe te jeni gjithmone te kujdesshem.

Alcatel 1054D ka kamera e cila ju ndihmon te ruani pamjet qe deshironi te ngelen per nje kohe te gjate ne memorien tuaj.
Kamera per te kapur aventurat tuaja.
Me kameren e pasme te integruar, nuk do te humbisni asnje moment. Gjithashtu ka aftesine per te regjistruar video.
Mbani kujtimet tuaja me te mira ne cdo cast prane vetes.

Celulare i pajisur me Bluetooth dhe eshte teper i lehte ne perdorim.
Dizajni i tij siguron qe te pershtatet mire dhe te mos rreshqase nga dora.
Shume praktik per rutinen tone te perditshme dhe mund te meanxhohet lehtesisht me nje dore. Pershtatet me se miri me xhepat tuaj.

Modeli 1054D ka nje ekran 1.8inch me ngjyra dhe ikona te vendosura ne menyre te thjeshte per orientim te lehte gjate perdorimit te telefonit.

Celulare Alcatel 1054D

Celular Alcatel Al ne shitje tirane dyqan taxi

Specifikat

Dual Sim 
Modeli: 1054D
Dimensionet: 108*45*12.7mm
Ekrani: 1.8inch
Bateria: Li-Ion 800 mAh
Memorja: 4.0MB
Karte Memorje: MicroSD 32GB
Celulare Alcatel me Sistem Operativ: Vendor

 


Celular ne Shitje online. Blerje online te sigurta vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online! 

Main Menu

Alcatel 1054D | Celulare | Black | Dual Sim