iPhone 6s Plus i Perdorur – Grade A 16/32/64GB

31,625L

In stock

Kategoria:

IPHONE 6S PLUS NE SHITJE

iPhone 6S Plus Review | Photos | Microphone | Cmimi ne Dyqan Taxi

iPhone 6sPlus i Perdorur ne gjendje funksionale, pa gervishtje dhe i gatshem ndaj cdo prove. Eshte me i miri ne cdo aspket.

Nje ekran 5.5 inch me i madh por me i holle gje qe e ben te jete elegant dhe praktik njekohesisht. Kursen energji te pabesueshme.

Epoke e re iPhone qe eshte me e mire ne cdo dimension. Krijimi i ekranit te madh ne iPhone 6sPlus eshte nje arritje, por krijimi i nje ekrani me ngjyra mahnitese shume prane reales eshte dicka ndryshe. Nje bateri qe nuk fle kurre, eshte perhere me ju sa here qe t’íu nevojitet .

iPhone 6s plus dyqan taxi

IPHONE 6S PLUS I PERDORUR REVIEW

Smartphone Apple iPhone 6sPlus u lançua në Shtator 2015. Telefoni vjen me një ekran me prekje 5.50 inç me një rezolutë prej 1080×1920 piksele me një densitet pikseli prej 401 pikselësh për inç (ppi).

Apple iPhone6s Plus mundësohet nga një procesor A-one-core. Ajo vjen me 2 GB RAM.

Apple iPhone 6sPlus drejton iOS 9 dhe mundësohet nga një bateri jo e lëvizshme 2750mAh.

Sa i përket kamerave, Apple iPhone 6sPlus në kamerën e pasme ju ofron 12-megapiksel. Suporton një kamerë 5-megapixel në pjesën e përparme për selfie te mrekullueshme.

Apple iPhone 6s Plus është një smartphone i vetëm SIM (GSM) që pranon një kartë Nano-SIM.

Opsionet e lidhjes në Apple iPhone 6sPlus përfshijnë Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, GPS, Bluetooth v4.20, NFC, 3G dhe 4G etj. Sensorët në telefon përfshijnë akselerometrin, sensorin e dritës së ambientit, barometrin, xhiroskopin, sensorin e afërsisë dhe busullën / magnetometrin.

Specifikat | iPhone 6s Plus | Microphone | Photos | Cmimi 

Marka : iPhone
Rrjeti : 4GB
RAM : 2GB
Procesori : Dual-LED dual-tone flash, HDR
Ekrani : 5.5 inch
Kamera: 12 MP Dual-LED dual-tone flash, HDR
Selfie : 5 MP face detection, HDR,panorama


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

iPhone 6s Plus i Perdorur – Grade A 16/32/64GB