Nokia 105 Dual Sim Price | Mobile Telefon

2,990L

In stock

Kategoria:

NOKIA 105

Nokia 105 Dual Sim Price Card | 2017

Celular Nokia105, celular praktik dhe me parametra cilesor, mund ta gjeni edhe ne Dyqan Taxi .
Qendroni gjithmone te lidhur me gjerat qe kane me shume rendesi per ju .Projektuar bukur ,i krijuar posacerisht per duart tuaja. Ekran me ngjyra te fresketa.
Celular Nokia105, celulari juaj i perditshem.
Me bateri pa limit , rimodeluar per nje performance me te mire .

Më i miri nga të dy botët e teknologjise

Takohet modernia dhe e qëndrueshmja për të krijuar një telefon të palodhur me një dizajn me kontur ergonomik që përshtatet në mënyrë të përkryer në dorën tuaj.

Ruajini të gjitha

Me kapacitet deri në 2,000 kontakte ka vend të mjaftueshëm për të gjithë. Plus, ka hapësirë ​​për të ruajtur deri në 500 SMS, kështu që ka shumë hapësirë ​​për të gjitha mesazhet tuaja. Komunikoni pa limit.

Nokia 105 2017 

Bisedoni me të gjithë me Nokia 105 më të fundit. Jetëgjatësia e baterisë së tij do t’ju ndihmojë të qëndroni të lidhur edhe më gjatë, ndërsa dizajni modern, ergonomik do t’ju sigurojë që të qëndroni të qetë, sado të zgjasë biseda. Trupi polikarbonat ju jep stil, ndërsa ngjyra e natyrshme ndihmon në minimizimin e dukshmërisë së gërvishtjeve. Ka hapësirë ​​deri në 2,000 kontakte dhe deri në 500 SMS. Dhe kur nuk po flisni, merrni gjërat pak më të ngadalta me disa lojëra ose relaksohuni me radio.

NOKIA 105 Dual Sim Card | Price

Nokia 105 bateri Dyqan Taxi

Specifikat

Modeli : Nokia’105
Rrjeti : 2GB
Memorja: 4MB
RAM: 4MB
Ekrani : 1.8 inch
Kamera: Jo
Bateria: 800 mAh


Porosi ne Dyqanin me Te Madh Online | Dyqan Taxi 

Main Menu

Nokia 105 Dual Sim Price | Mobile Telefon