Samsung Galaxy J4 16 GB ROM | 2 GB RAM

17,250L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY J4

Smartphone Samsung Galaxy J4 2018 ne Dyqan Taxi | Celular Online |

Eshte nje Smartphone permban Android 8.0 Oreo dhe u lancua ne Maj 2018.
Ne do te zbulojme specifikimet teknike dhe avantazhet brenda Samsung Galaxy J4.

Specifikimet e Projektimit

Madhesia eshte pa dyshim nje aspket mjaft i rendesishem per zgjedhjen e nje telefoni celular. Madhesia e ketij celulari eshte me permasa 77.2mm*151.7mm*8.1mm per nje peshe 175g.
Ne perberjen e tij gjen dhe material alumini.

Specifikimet e Ekranit

Ekrani i Samsung Galaxy J4 2018 perdor teknologjine Super Amoled per te treguar te gjitha imazhet, lojrat dhe videot. Ky ekran 5.5inch lejon nje rezolute prej 720*1280px. Ky smartphone ka nje raport ekrani/madhesie prej 71%.

Specifikimet e Harduerit dhe Performances

Smartphone i cili punon me nje procesor Samsung Exynos 7 Quad 7570 dhe nje Arm Cortex- A53 Quad-Core me nje shpejtesu oresh 1.4Ghz.
Ka nje RAM 3GB dhe memorje 32GB per te mbajtur dokumentet, fotot, kujtimet, arkivat dhe regjistrimet tuaja. Ju jeni ne gjendje te vendosni dhe me shume memorje permes pranise se nje Slot SD Card .

Specifikimet e Kameras

Smartphone Galaxy J4 2018 eshte siguruar se bashku me nje kamera te pasme 13 Mp dhe nje lente me nja hapje te modelit f/1.9. Fokusim automatik, fotografim te vazhdueshem, zmadhim dixhital, hdr etj.

Specifikimet e lidhjes

Chipi WIFI  definitivisht do t’ju lejoje te lidheni me keto lloje te rrjeteve: 802.11b, 802.22g, 802.11n (Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot)
Persa i perket lidhjes wireless, smartphone galaxy J4 ka Bluetooth 4.2.

Celular Samsung Galaxy J4 2018 -Dyqan Taxi

Dyqan Taxi Online Store Galaxy J4

Specifikat

Memorja : 16GB
RAM :  2GB
Procesori : Quad-core 1.4 GHz Cortex-A53
Android 8.0 
Rrjeti : 4G
Ekrani : 5.5 inches, 83.4 cm2
Kamera: 13 MP , f/1.9, 28 mm LED flash, panorama, HDR
Selfie: 5 MP, f/2.2 LED flash

Main Menu

Samsung Galaxy J4 16 GB ROM | 2 GB RAM