Samsung Galaxy M10 16 GB ROM | 2 GB RAM

17,480L

In stock

Kategoria:

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY M10

Samsung Galaxy M10 ne DyqanTaxi | Smartphone i nxjerr ne treg nga Samsung ne Janar te 2019 .
Nje sistem teknologjie i avancuar dhe njekohesisht i thjeshte ne perdorim.

Ekrani 6.2 inch ju mundeson nje pamje sa me prane realitetit. Ngjyra te gjalla dhe te pademshe per shikimin tuaj.
Kamera 13 + 5 MP dhe selfie 5 MP ku cdo kujtim i juaji do jete perhere me ju. Pamje e Qarte dhe e mprehte per foto sa me prane profesionales. Blerje Online ne DyqanTaxi

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY M10

Galaxy M10 Smartphone Samsung shitje online ne Dyqan Taxi

Nje telefon ekonomik por me performance te larte dhe me pamje moderne

Modeli me i ri ne versionin ekonomik i prodhuar ne vitin 2019 nga Samsung.
Eshte nje celular me ekranin 6.22 inch, lehtesisht i pershtatshem me doren tuaj, me prerje tear drop, dhe me parametra super cilesore.
2GB RAM per nje shpejtesi te larte ne veprime dhe per lojra qe nuk ngecin asnjehere.
Memorje 16 GB per te ruajtur me shume te dhena, foto , video apo lojra .
Punon ne rrjetin me te shpejte ne Shqiperi me shpejtesine 4G.

Specifikat Samsung Galaxy M10

Memorja : 16 GB
RAM : 2 GB
Procesori : Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53
Smartphone me i ri me Android 8.1 deri ne  Android 9.0 
Rrjeti : 4G
Ekrani : 6.22 inches
Kamera: 13 MP , f/1.9, + 5 MP f/1.9,
Selfie: 5 MP, f/2.0, 32mm (normal)

Bli celularin tend Samsung ne DyqanTaxi!

Main Menu

Samsung Galaxy M10 16 GB ROM | 2 GB RAM