Samsung Galaxy Note 8 i Perdorur – Grade A

50,600L

In stock

Kategoria:

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 VERIZON

Samsung Galaxy Note 8 Review | Camera, Screen Cover

Samsung Galaxy Note8 i Perdorur, smartphone i gjenerates se re. Ne gjendje pa gervishtje, funksional i gatshem per cdo lloj prove. Beni ate qe nuk mund te behet me telefonat e tjere.
Teknologjia me e fuqishme ne duart e atyre qe kerkojne aventure.

Ekran 6.3 inches Super AMOLED me ngjyra te gjalla, i kufizuar nga nje kornize metalike elegante, rimodeluar per te hequr nderprerjet e shikimit.

Kamera inteligjente 12MP  dhe selfie  8MP nuk ka nevoje qe ju te jeni profesionist per te ruajtur pamje sa me te bukura. Shkrepni foto kudo qe jeni.

Smartphone me memorie  64GB ROM 8GB RAM mund te shkarkoni dhe shperndani cdo cast tuajin pa asnje kufizim. Ruani jo vetem kujtimet tuaja, por te gjitha dokumentat e rendesishme qe ju duhen.

Aq i fuqishem sa te mbaj ritmin tuaj gjate gjithe dites. Pavarsisht gjendjes se perdorur per nje kohe te shkurter, bateria e tij eshte ne gjendje te jap performancen me te mire te saj.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 Review

Galaxy Note 8 verizon Usa

Specifikat | Samsung Galaxy Note 8 Camera Screen Cover

Marka : Samsung
Rrjeti : 4GB
Memorja : 64 GB
RAM : 8 GB
Procesori : Octa-Core 64 Bit CPU
Samsung Galaxy Note8 i Perdorur  Android 7.1.1 Nougat OS with Grace UX UI
Ekrani : 6.3 inch Super AMOLED
Kamera: 12 MP
Selfie : 8 MP


Blerje Online ne Shqiperi ne Dyqantaxi| Qendra me e madhe Tregtare Online

Main Menu

Samsung Galaxy Note 8 i Perdorur – Grade A