Multifunctional Laptop Table | Portable | Bli Online

3,324L

In stock

Kategoria:

MULTIFUNCTIONAL LAPTOP TABLE

Multifunctional Portable Laptop on Table

Tavoline Multifunksionale Portative e cila vepron si një stacion pune për laptop. Nje tavolinë për punë në zyrë, një tabaka per shtrat i laptopit për t’u çlodhur nderkohe qe punoni. Tavolina e rregullueshme e laptopit ju lejon të punoni me nje qendrim te duhur duke e çliruar veten nga çrregullime të tilla si dhimbja e shpinës, e shkaktuar nga orët e gjata të ulur në vendin e punës.

Prodhuar nga një panel alumini i qëndrueshëm me nyje ABS që lehtë mund të kthehen për tu rregulluar. Tabela e laptopit madje ofron lartësi të rregullueshme për shikimin e komoditetit me lehtësi. Më e mira për të gjitha llojet e laptopëve,PC-ve, tabletave me dizajn të palosshëm dhe me dimension portativ.

Të dy butonat autolock në anët e tryezës së kompjuterit lejojnë ndryshime të shpejta, shumë të shpejta (të rregullueshme nga 9.4 “në 12.6”) dhe dy shigjeta për të rregulluar këndin e sipërfaqes (nga 0-30 °). Kjo tabelë përmban pjese të integruara ku mund të ftohni laptopin tuaj.

Multifunctional Portable Laptop on Table

E bërë nga aliazh alumini i forcuar me peshë të lehtë.
Mund të rrafshohet për ruajtje të përshtatshme, është mjaftueshëm e lehtë për të mbajtur rreth e rrotull ne hapesiren tuaj. Mund të punoni kudo, thjesht paloseni tryezën dhe keni gati vendin tuaj perfekt per te punuar me laptop.

multifuncional portable laptop on table

Specifikime

Produkt me cilësi të lartë
Materiali: Alumini
Shkalle 360 ​​F  e rregullueshme
I përshtatshëm për laptopë 17inch dhe më të vegjël


Blerje online me Vetbesim vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Main Menu

Multifunctional Laptop Table | Portable | Bli Online