Xiaomi Mi Power Bank 10400 mAh | Bli Online

1,714L

In stock

Kategoria:

XIAOMI 10400mAh

Xiaomi MI Power Bank 10400 mah | Blerje online ne Dyqan Taxi Tirane

Karikues i nje kualiteti te larte. Karikoni pajisjet tuaja kudo qe te jeni . Me kapacitet 10400mAh e mrekullueshme per udhetime ,kampe etj . Lehte per tú kontrollluar , shtypni butonin e energjise ne ane per ta aktivizuar dhe fikur . Mund te perdoret si karikues iPhone,Samsung LG etj . Karikon shpejte dhe siguron pajisjet tuaja . Power Bank ka nje madhesi te vogel dhe praktike qe ju lejon ta mbani lehte me vete.

XIAOMI MI POWER BANK 10400 mAh

Xiaomi Mi Power Bank 10400 mah Dyqan Taxi

10400mAh Mi Power Bank 2
Model: NDY-02-AD
Karikues me Micro USB
Input: 5.1V-2.1A

Blerje Online Aksesore per Celulare | Dyqan Taxi AL

Main Menu

Xiaomi Mi Power Bank 10400 mAh | Bli Online